Dekoracje ślubne i weselne

Napisy ślubne na stół

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego zasługuje na wyjątkową oprawę. Każdy kto marzy o pięknym...

Numerki na stół

Organizacja przyjęcia weselnego wymaga zadbania o każdy detal. Dekorując salę warto poświęcić dużą uwagę stołom. To...

Aktywne filtry

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego dokładamy wszelkich starań by każdy szczegół tego dnia był perfekcyjnie przygotowany i... udekorowany! Dekoracje ślubne i weselne mają podkreślać wyjątkowy charakter uroczystości, harmonijnie wpisywać się w podniosłą atmosferę zaślubin i radosny klimat przyjęcia weselnego oraz nawiązywać do miłości nowożeńców. Nowoczesne ozdoby ze sklejki brzozowej to doskonała propozycja, uniwersalna i ponadczasowa, rewelacyjnie komponująca się z pozostałymi dekoracjami, bez względu na ich styl czy kolorystykę.

Dekoracje na salę i stół weselny państwa młodych

Dekorowanie sali weselnej może być mniejszym lub większym wyzwaniem, w zależności od tego, gdzie odbywa się przyjęcie weselne. Współczesne domy weselne i nowoczesne restauracje wymagają zazwyczaj niewielkiego nakładu pracy, której celem jest przede wszystkim spersonalizowanie wnętrza i dopasowanie jego wystroju do indywidualnych upodobań i gustów państwa młodych. Gdy już uporamy się z wyborem obrusów, zastawy stołowej oraz ewentualnych dodatków (kwiatów, girland, pomponów czy balonów) - czas na akcesoria, które dopełnią całości aranżacji. O czym mowa? O maksymalnie funkcjonalnych dekoracjach pozwalających m.in. na ozdobienie weselnego tortu, stołu nowożeńców, opisanie i wskazanie właściwych miejsc weselnym gościom. 

Toppery na tort weselny

Podanie weselnego tortu to kulminacyjny moment przyjęcia, podczas którego państwo młodzi symbolicznie dzielą się z gośćmi swoją radością i dziękują im za uczestnictwo w tym arcyważnym wydarzeniu. Nie dziwi zatem fakt, że tyle uwagi przykłada się do wyboru tortu - zarówno jego walorów smakowych, jak i estetycznych. Toppery na tort weselny pozwalają w niezwykle gustowny sposób ozdobić i spersonalizować to wyjątkowe ciasto. Najczęściej wybierane dekoracje na tort zawierają imiona nowożeńców lub ich (od teraz!) wspólne nazwisko, a także najpopularniejsze motywy: postacie młodej pary, zakochane ptaszki, serca... 

Napisy na stół weselny

Stół lub stoły weselne dekoruje się zazwyczaj za pomocą śnieżnobiałych obrusów, serwet pasujących kolorem do motywu przewodniego oraz kwiatów (np tradycyjnych bukietów w wazonach lub samych główek kwiatów pływających w płaskich naczyniach, w towarzystwie świec). Stół, przy którym siedzą nowożeńcy lub ich miejsca przy długim meblu zwyczajowo dekoruje się nieco bardziej bogato, przy użyciu większej ilości ozdób. Eleganckim sposobem na podkreślenie, że to właśnie w tym miejscu siedzą bohaterowie dzisiejszego dnia, jest zastosowanie ażurowych napisów w kolorze naturalnego drewna. Napisy na stół weselny mogą zawierać nazwisko lub imiona państwa młodych, datę ślubu i/lub romantyczne motywy: roślinne wieńce, gołąbki czy serca...

Numerki na stoły dla gości

Lista gości ustalona? Przybycie na ślub i wesele potwierdzone? Czas na ustalenie kto i gdzie będzie siedział przy weselnych stołach. To najprostszy sposób na uniknięcie chaosu podczas zajmowania miejsc po przybyciu na salę weselną oraz zagwarantowanie każdemu z weselników optymalnego towarzystwa. Winietki lub numerki na stoły dla gości z tablicą, na której rozpisane są stoły i miejsca przy nich - pozwalają w maksymalnie prosty sposób wskazać gościom ich stół i/lub ich miejsce przy stole. Numerki na stoły mogą być proste lub ozdobne, np. nawiązujące do motywu przewodniego, występującego we wszystkich dekoracjach (np. uroczych ptaszków lub roślinnego wieńca). 

Koła z napisami

Koła z napisami to niezwykle uniwersalna ozdoba, którą można użyć zarówno jako dekoracji sali weselnej, jak i dekoracji kościoła na ślub. Za pomocą kół można m.in. udekorować ścianę znajdującą się za plecami młodej pary, a także rozmaite tekstylia (np. obrusy i szarfy), okazałe bukiety kwiatów czy choćby drzewa przed domem panny młodej. W ażurowe koła mogą być wpisane imiona lub nazwisko nowożeńców oraz wybrany motyw przewodni. 

Dekoracje na ślub i wesele od Lovely Things

Wierzymy, że śliczne rzeczy z Lovely Things subtelnie i z klasą odmieniają każde wnętrze oraz dodają wyjątkowości każdej uroczystości. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas dekoracje i ozdoby spełniały najwyższe standardy jakościowe oraz zachwycały subtelnością i starannością wykonania. Do realizacji każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, oferując zarówno standardowe wzory (dostępne w ofercie sklepu), jak i dekoracje spersonalizowane, wykonywane na specjalne zamówienie naszych Klientów. Gwarantujemy równocześnie atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zleceń. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password