Urodziny

Abstract Line Art -...

Gdy powstał pierwszy topper z tej serii, nic podobnego nie było na polskim rynku. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy...

Aktywne filtry

Celebrowanie rocznicy urodzin bliskich lub znajomych to doskonała okazja do spotkania w szczególnym gronie. Tak wyjątkowe chwile wymagają jednak wyjątkowej oprawy – chociażby pod postacią pięknego urodzinowego tortu z dekoracją. 


Śmieszne napisy na tort urodzinowy dla dziecka


Pyszne słodkości doskonale podkreślą niepowtarzalny charakter imprezy. Ważny jest jednak nie tylko smak ciasta, ale i jego wizualna strona. Najpyszniejszy wypiek skradnie żołądki i trafi w gusta bohatera urodzin i jego gości dzięki oryginalnemu napisowi na tort urodzinowy.  Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy szeroki wybór oryginalnych topperów, jak nazywane są dekoracje umieszczane na górze słodkich arcydzieł. Wśród napisów na tort urodzinowy dla dziecka królują ich dwa rodzaje. Pierwszy z nich to napisy zawierające imię solenizanta – na przykład „Roczek Amelki” czy „Roczek Piotrusia”. Drugim jest prosty, a przy tym wyjątkowo efektowny napis „Mam już roczek”. Napisy na torty na roczek to jednak nie wszystko – w naszej ofercie znaleźć można także dekoracje dla nieco starszych, kilkuletnich dzieci. Te występują w wersji ze wspomnianym już imieniem solenizanta lub informacją, ile lat kończy bohater przyjęcia. Dodatkowo, śmieszne napisy na tort urodzinowy dla maluchów mogą zawierać specjalne motywy. Tu równych sobie nie mają uniwersalne balony, urocze misie, a także ukochane przez dziewczynki wróżki i baletnice oraz faworyci chłopców – piłkarze, rowery i samochodziki. A kiedy małe do niedawna dzieci wkraczają w dorosłość, warto pomyśleć o dekoracji tortu z okazji 18-stki. Tu jako topper sprawdzą się motywy takie jak dwie lampki szampana czy drink z parasolką.


Napis na tort urodzinowy dla 30, 40, 50, 60, 70-latka! 


Każda, nie tylko okrągła rocznica urodzin to świetny argument do przygotowania niezapomnianego przyjęcia. Świętowaniu musi towarzyszyć tort – udekorowany napisem doskonale wpisze się w radosną atmosferę spotkania. W tej kategorii zachwycają przede wszystkim humorystyczne teksty na tort urodzinowy, takie jak: „Życie zaczyna się pod 40-tce” czy„Limited 1979 edition”. Świetnym wyborem będą też napisy z imieniem solenizanta i świętowaną rocznicą urodzin bądź napisy odnoszące się do zainteresowań solenizanta – z motywem wędkarza czy rowerzysty. Doskonale będą one komponować się z każdym tortem urodzinowym, bez względu na jego wielkość i charakter. Dodatkowa personalizacja toppera to gwarancja jego idealnego dopasowania do oczekiwań solenizanta. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password