Chrzest Święty

Aktywne filtry

Chrzest Święty to jeden z najważniejszych sakramentów w życiu każdego chrześcijanina. Nic dziwnego, że wielu z nas pragnie uczcić tą ważną chwilę w życiu dziecka organizując spotkanie z najbliższymi. Taka okazja wymaga zwieńczenia jej wyjątkowym tortem, a cóż uczyni tort bardziej wyjątkowym niż personalizowany topper.

Toppery i napisy na tort z okazji Chrztu Świętego.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór topperów przygotowanych specjalnie na tą wyjątkową okazję. Można wybrać spośród topperów zawierających elementy kojarzące się z chrztem świętym, jak i bardziej uniwersalnymi wzorami. Szukając bardziej subtelnych dekoracji warto zwrócić uwagę na mini toppery oraz na napisy na bok tortu. Oferujemy toppery i napisy zarówno w wersji personalizowanej - umożliwiającej umieszczenie imienia dziecka - jak i bardziej uniwersalne gotowe wzory. Dodatkowo wszystkie toppery i napisy dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Poczynając od klasycznego wykonania ze sklejki brzozowej, poprzez toppery z pleksi - dostępne w kolorach białym, czarnym, złote lustro, srebrne lustro oraz różowe lustro. Jeśli zwykły topper was nie zadowala, oferujemy także toppery w wersji glamour. Są to wyjątkowe ozdoby wykonane z plexi, wyklejane napisami wykonanymi z folii.

Dekoracje na Chrzest Święty

W LovelyThings znajdziesz nie tylko toppery i napisy na tort, oferujemy także podziękowania dla Rodziców Chrzestnych, pamiątki Chrztu Świętego, dekoracyjne koła oraz inne wyjątkowe dekoracje. Wszystkie dostępne produkty można śmiało personalizować, dzięki czemu zyskują na unikalności. Dzięki naszemu pełnemu zaangażowaniu oferowane przez nas produkty są zawsze najwyższej jakości i gwarantują wzbogacenie tego wyjątkowego dnia.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password