Ślub i Wesele

Aktywne filtry

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych i najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdego człowieka. Nic dziwnego, że zależy nam, by tego dnia wszystko odbyło się w idealnej atmosferze i oprawie. Ważnym elementem każdego wesela jest tort weselny krojony przez Parę Młodym. W jaki sposób go udekorować, by pasował do okazji, był apetyczny i elegancki? 

Toppery i napisy na tort weselny

W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe dekoracje na tort weselny - toppery z grafikami nawiązującymi do uroczystości ślubnej, Młodej Pary i miłości. Toppery wykonujemy na indywidualne zamówienie, z autorskim napisem, na przykład imionami Panny Młodej i Pana Młodego, nazwiskiem świeżo upieczonych Małżonków lub daty ślubu. Taki napis na tort weselny może być wykonany z dwóch materiałów: sklejki brzozowej lub plexi, o różnych właściwościach: złotego lustra, srebrnego lustra oraz czarnego połysku lub białego połysku. Ozdoby na tort weselny w postaci topperów to bardzo nowoczesne rozwiązanie, pasujące do większości stylizacji weselnych.

Dekoracje ślubne i weselne od LovelyThings

W „LovelyThings”, oprócz dekoracji na tort ślubny, znajdziesz też wiele innych ozdób i dekoracji na ten wyjątkowy dzień. Są to między innymi: napisy ślubne na stół, numerki na stół oraz koła z napisami. Wszystkie produkty wykonane są z materiałów wysokiej jakości i w nowoczesnej stylistyce. Numerki na stoły oraz winietki z nazwiskami zaproszonych Gości weselnych ułatwią organizację wesela od strony praktycznej – ustawienie stołów i rozmieszczenie Gości przy nich. Te drobne dodatki uprzyjemnią uroczystość weselną i sprawią, że jego oprawa będzie elegancka i niezapomniana. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania zakupów – z pewnością będą udane!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password